PRISTATYMAS

Pristatymas DPD kurjeriu Jūsų nurodytu adresu nemokamai užsakymams nuo 60,00€.

Pristatoma per 2-4 darbo dienas (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip).

Jūsų išsirinktas prekes siunčiame ir į užsienio šalis, kainos nuo 5€!

Taip pat galite atsiimti prekes Cronus fizinėse parduotuvėse. Adresai nurodyti tinklaraštyje www.cronus.lt

GRĄŽINIMAS

Jūs galite:

Pasikeisti pirktą prekę į kito dydžio ar modelio prekę.

Susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Kad pakeistume prekę ar grąžintume pinigus už užsakytas prekes, turi būti laikomasi šių reikalavimų:

Prekę Jūs galite keisti arba grąžinti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo;

Keičiama arba grąžinama prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, prekė turi būti nesugadinta, turi būti išsaugotos jos vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda. Prekė turi būti pristatyta  su visomis prikabintomis etiketėmis. 

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta kurjeriu adresu Turgaus g. 13, Klaipėda, Lietuva, LT-91247.

Grąžinant kokybiškas prekes, siuntimo kaštus apmoka pirkėjas.  Jeigu turite klausimų dėl grąžinamų ar keičiamų prekių susisiekite su mumis el. paštu info@cronus.lt arba telefonu +37046214223.

Cronus.lt įsipareigoja per 5 dienas, nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo, informuoti klientą el. paštu ar gauta prekė atitinka keičiamos/grąžinamos prekės kriterijus. Jei priimta prekė atitinka visus reikalavimus, pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę į norimą dydį ar visai kitą prekę (kaip pageidauja pats klientas) arba grąžinti sumokėtus pinigus. Pinigų grąžinimas už įsigytą prekę įprastai atliekamas per 7 kalendorines dienas nuo grąžinamos prekės atitikties įvertinimo ar netinkamos kokybės patvirtinimo, bei grąžinimo akto gavimo dienos.

Prekės grąžinimos ir keičiamos vadovaujantis:

Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ PASTABA: Transporto išlaidos grąžinant kokybiškas prekes nėra grąžinamos. Tai yra, Jums bus grąžinta suma atmetus mūsų patirtas išlaidas siunčiant Jums prekes.

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Šiuo atveju pristatymo kaštai atitenka Pardavėjui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.